Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Link
id: Tautan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Mail
id: Email

en: User
id: Pengguna

en: Referrer
id: Dirujuk oleh

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Recipient email address
id: Alamat email penerima
