Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: IP Address
jv: Alamat IP
