Watchdog Mailer (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Mail Settings
el: Ρυθμίσεις Ηλ. Ταχυδρομείου
