Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Mail
da: E-mail

en: User
da: Bruger

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Mail Settings
da: Indstillinger for mail

en: Channels
da: Kanaler

en: Referer
da: Henviser

en: Recipient email address
da: Modtager e-mail-adresse
