Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Log Message
et: Logiteade

en: Referer
et: Viitaja

en: Recipient email address
et: Saaja e-posti aadress
