Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Channel
pl: Kanał

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Mail Settings
pl: Ustawienia maili

en: Channels
pl: Kanały

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Recipient email address
pl: Adres email odbiorcy
