Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Mail
pt: E-mail

en: User
pt: Usuário

en: Channel
pt: Canal

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Mail Settings
pt: Configurações de Email

en: Channels
pt: Canais

en: Referer
pt: Referência

en: Recipient email address
pt: Endereço de e-mail do destinatário
