Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: Timestamp
ru: Время

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Channel
ru: Канал

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Mail Settings
ru: Настройки отправок по email

en: Channels
ru: Каналы

en: Referer
ru: Источник

en: Recipient email address
ru: Email адрес получателя
