Watchdog Mailer (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Link
te: లింకు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా
