Watchdog Mailer (3.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Mail
fa: ارسال پست

en: User
fa: کاربر

en: IP Address
fa: آدرس IP
