Watchdog Mailer (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Channel
hu: Csatorna

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Mail Settings
hu: Levélküldési beállítások

en: Channels
hu: Csatornák

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Recipient email address
hu: Címzett e-mail címe

en: This module sends email about watchdog log entries.
hu: Ez a modul emailt küld a naplóbejegyzésekről.
