Watchdog Mailer (3.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Channel
nl: Kanaal

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Mail Settings
nl: Mail-instellingen

en: Channels
nl: Kanalen

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Recipient email address
nl: E-mailadres van de ontvanger
