Watchdog Mailer (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Referer
ro: Sursa

en: Recipient email address
ro: Adresa email a destinatarului
