Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Referer
az: Referen
