Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: Timestamp
bg: Време

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител
