Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང
