Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: IP Address
is: IP vistfang
