Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: IP Address
sk: IP adresa
