Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: IP Address
sl: IP naslov
