Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi
