Watchdog Mailer (3.0.0-rc2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Recipient email address
ml: സ്വീകർത്താവിന്റെ ഇമെയിൽ വിലാസം
