Watchdog Mailer (3.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Mail
pt: Correio

en: User
pt: Utilizador

en: Channel
pt: Canal

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Mail Settings
pt: As definições do correio

en: Channels
pt: Canais

en: Referer
pt: Referenciador

en: Recipient email address
pt: Endereço de email do destinatário
