Watchdog Mailer (3.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: Channel
uk: Канал

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Mail Settings
uk: Налаштування пошти

en: Channels
uk: Канали

en: Referer
uk: Джерело

en: Recipient email address
uk: Електронна адреса отримувача
