Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Mail
de: E-Mail

en: User
de: Benutzer

en: Channel
de: Kanal

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Mail Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Log Message
de: Änderungsmitteilung

en: Channels
de: Kanäle

en: Referer
de: Referrer

en: Recipient email address
de: E-Mail-Adresse des Empfängers

en: To use tokens, install the <a href="https://www.drupal.org/project/token" target="_blank">Token</a> module.
de: Um Token zu verwenden, installieren Sie das Modul <a href="https://www.drupal.org/project/token" target="_blank">Token</a>.
