Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Link
ja: リンク

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Mail
ja: メール

en: User
ja: ユーザー

en: Channel
ja: チャンネル

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Mail Settings
ja: メール設定

en: Channels
ja: チャンネル

en: Referer
ja: リファラー

en: Recipient email address
ja: 受信者メールアドレス
