Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Link
ur: ربط

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: User
ur: صارف
