Watchdog Mailer (3.0.0-rc5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Link
ast: Enllaz

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: IP Address
ast: Direición IP
