Watchdog Mailer (3.0.0-rc5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
