Watchdog Mailer (3.0.0-rc5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: IP Address
hr: IP adresa
