Watchdog Mailer (3.0.0-rc5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Link
nn: Lenke

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar
