Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ
