Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP
