Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto
