Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ
