Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: IP Address
lt: IP Adresas
