Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Link
ms: Pautan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Mail
ms: Mel

en: User
ms: Pengguna

en: IP Address
ms: Alamat IP
