Watchdog Mailer (3.0.0-rc6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник
