Watchdog Mailer (3.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Link
af: Skakel

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker
