Watchdog Mailer (3.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: مستخدم

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Recipient email address
ar: البريد الإلكتروني للمتلقي
