Watchdog Mailer (3.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Recipient email address
fi: Vastaanottajan sähköpostiosoite
