Watchdog Mailer (3.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Enabled
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Mail
fr: Courriel

en: User
fr: Utilisateur

en: Channel
fr: Canal

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Mail Settings
fr: Paramètres de messagerie

en: Channels
fr: Canaux

en: Referer
fr: Référent

en: Recipient email address
fr: Adresse de courriel du destinataire
