Watchdog Mailer (3.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Mail
hi: मेल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: IP Address
hi: IP पता

en: Recipient email address
hi: प्राप्तकर्ता का ई-मेल पता।
