Watchdog Mailer (3.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: IP Address
hy: IP հասցե
