Watchdog Mailer (3.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: User
it: Utente

en: Channel
it: Canale

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Mail Settings
it: Impostazioni e-mail

en: Channels
it: Canali

en: Referer
it: Referente

en: Recipient email address
it: Indirizzo email del destinatario
