Watchdog Mailer (3.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Link
lv: Saite

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Channel
lv: Kanāls

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Recipient email address
lv: Saņēmēja e-pasta adrese
