Watchdog Mailer (3.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Link
mn: Холбоос

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
