Watchdog Mailer (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி
