Watchdog Mailer (3.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Mail
tr: Posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: Channel
tr: Kanal

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Mail Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Recipient email address
tr: Alıcı e-posta adresi
