Watchdog Mailer (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Enabled
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Mail
vi: Thư

en: User
vi: Người dùng

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Referer
vi: Tham chiếu
