Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
